Mobilní marketing zn. lokálně

Naše únorové setkání se ponese v duchu Google produktů vhodných pro mobilní marketing v rámci lokální reklamy.

O akci

Vlastníte restauraci, hotel, čistírnu, taxislužbu, autoservis, nebo vedete jakýkoli podnik, který je závislý na počtech zákazníků, kteří se dostanou do vaší prodejny/pobočky? Poskytujete služby, které lidi potřebují náhle? Potom by vás mohly zajímat tipy a triky pro zviditelnění offline businessu na mobilních zařízeních. Chytrý telefon, nebo tablet s sebou nosí stále více lidí. Takoví lidé jsou většinou připraveni k nákupu ihned po vyhledávání. Naše únorové setkání se ponese v duchu Google produktů vhodných pro mobilní marketing v rámci lokální reklamy. Materiálem pro tento workshop budou vaše vlastní příběhy, problémy a úspěšné či neúspěšné “case studies”. Není důležité, jestli vlastníte lokální business, nebo jestli ho vlastní váš klient, důležité je, že si vyzkoušíte řešení na vlastním materiálu.

• způsoby, jak přizpůsobit placenou reklamu Google AdWords pro mobilní zařízení pro co největší uživatelský komfort. • jak se zviditelnit i zadarmo pomocí Google Maps. • jak změřit, jestli se vám vaše snaha a vynaložené náklady vyplatily, případně jak na to někoho najít.

Provázet vás tentokrát bude Standa Koukal (@standakoukal), Senior PPC Specialist a Analytics Specialist v B2B GROUP s.r.o., student Studií nových médií a expert na výkonostní kampaně.

Mobilní marketing zn. lokálně

Naše únorové setkání se ponese v duchu Google produktů vhodných pro mobilní marketing v rámci lokální reklamy.

21.02.2013 19:00 - 21:00

AdresaOrganizují skupiny