Happiness Management & GBG Prague Happiness party  & networking #1

Happiness Management & GBG Prague Happiness party & networking

O akci

Happiness management, firemní kultura, firemní vize nebo osobní růst jsou témata na vzestupu. V době, kdy je nejnižší nezaměstnanost za posledních několik let, si vybírají spíše uchazeči, než zaměstnavatelé. Jak se stát přitažlivým zaměstnavatelem? Jak si zaměstnance udržet? Jak vytvořit a udržet firemní kulturu a firemní vizi? Na tyto zásadní otázky odpoví Happiness manažerka Věrka Koukalová.

Formou praktických ukázek i příkladů z praxe se dozvíte: * co je to happiness management a jak ho provozovat v různých druzích společností * co je to firemní kultura, jak ji rozpoznat, měnit a udržet * jak je důležitá firemní vize a jak do ní zapojit zaměstnance * jak nabírat lidi, co je to employer branding a jak na něj * jak zapracovat na osobním růstu a jít dobrým příkladem celé firmě * co číst, co vidět a o čem přemýšlet

Věrka Koukalová má za sebou více, než osm let praxe v online marketingu na vedoucích pozicích. Dlouhodobě se zajímá o téma firemní kultury. Aktuálně pracuje jako Happiness manažerka ve společnosti Fragile Media, kde se stará o zhruba 30 zaměstnanců. Je také Google Partners Trainer.

Přijďte na Happiness Management & GBG Prague Happiness party  & networking #1

Happiness Management & GBG Prague Happiness party & networking

Happiness Management & GBG Prague Happiness party & networking

22.06.2017 19:00 - 23:30

Adresa

Prostor Země
Ve vchodu první dveře vlevo.
Nádražní 76, Smíchov, Praha 5
ukaž na mapě

Organizují skupiny