GUGTrip 2013

Pojďme pracovat do přírody!

O akci

Pracujte toto léto z přírody! GUG.cz a GDG Prague vás v termínu 11. - 16. 8. zve na letní coworkingový týden na Kaprálově mlýně v srdci Moravského Krasu. Smyslem setkání je pořádně rozhýbat a ideálně i dotáhnout srdcové projekty, na které přes rok nezbývá čas. Přes den práce, přes poledne slunce seno jahody, přes večer inspirativní setkání, přes noc zábava. Vydatná překvapení v průběhu zaručena!

Místa jsou omezena na 30 - 40 lidí, tak se včas zapište přes nezávaznou přihlášku zde: http://goo.gl/YQNJs.

Lidová cena: 2060 Kč (Ubytování a strava na 6 dní a 5 nocí)

Za doprovodné aktivity již neplatíte a to díky úžasné podpoře našich speciálních partnerů HUB Praha a Horsense. A velký díky patří rovněž dalšímu partnerovi GUGTripu - InovaJet a Dotekománie.cz

Co očekávat?

Na GUGTripu se sejde okolo 40 lidí, kteří budou v týmech přes den pracovat na projektech, v podvečer sdílet zkušenosti a večer sbírat zážitky. Kromě uklidňující přírody kolem se můžete těšit i na určitý komfort na práci a rychlý internet. Tak přijeďte na týden do přírody pracovat na NĚČEM JINÉM, než co děláte zbytek roku. Poznejte zajímavé lidí a pojeďte s námi prožít GUGTrip - 5-ti denní intenzivní zážitek!

Témata projektů, použité technologie a týmy jsou čistě na vás. Můžete se s nimi na GUGTrip rovnou přihlásit, připadně se k nějakému projektu přidat až na místě. Teoreticky není problém přijít s projektem už rozpracovaným, ale při obsazování akce budeme upřednostňovat projekty nové.

Akce rozhodně není jen pro programátory, grafiky a spol, takže vítáme i projekty netechnického rázu. Místo je i pro vizionáře i umělce. Projektem může kromě nějaké webové, mobilní, či jiné aplikace být třeba i krátký film, umělecké dílo, kniha a další. Jen počítejte s tím, že se na akci budou nejspíše nějací programátoři a GEEKové nejspíše vyskytovat :).

Každý účastník bude mít během GUGTripu prostor 20-30 minut na krátkou pod-večerní přednášku či workshop na téma, které je mu blízké, a o které by se chtěl podělit. Aktuálně také intenzivně připravujeme doprovodný zážitkový program, který se vám snad vryje hluboko do paměti.

GUGTrip tedy zdaleka NENÍ jenom o soutěži týmů v projektech.

Předběžný denní program vypadá nějak takto: * 9:00 Snídaně * 10:00 - 13:00 Práce na projektech v týmech * 14:00 - 15:00 Polední klid * 15:00 - 17:00 Práce na projektech v týmech * 17:00 - 18:00 Přednášky & Workshopy * 18:00 - 19:00 Večeře * 20:00 - 23:59 Zážitkový program


Cena

U akce takovéto velikosti není bohužel v silách GUGu ji celou uhradit a každý účastník si proto musí sám zaplatit ubytování a jídlo.

Při pobytu po celou dobu (doporučeno) pak ceny za ubytování a stravu vycházejí takto:

Ubytování: 5 nocí x 160Kč = 800Kč (http://www.kapraluvmlyn.cz )

Jídlo: * 6 dní x 210Kč (plná penze) = 1260Kč

Je teoreticky možné přijet jen na část akce, ale zájemce, kteří se zúčastní celé akce, budeme při obsazování akce preferovat.


Registrace

O akci bude nejspíše větší zájem, než jaký dokážeme uspokojit, proto otevíráme předběžnou registraci zde:

http://goo.gl/YQNJs

Pro registraci nestačí označit svoji účast zde na G+, ale je nutné vyplnit předběžný registrační formulář.

GUGTrip není omezen věkem, pohlavím, zaměstnáním ani ničím podobným. Zúčastnit se může každý, kdo by chtěl 5 dní pobýt v partě lidí s podobným smýšlením.


Kdybys měl/a nějaké speciální dotazy, využij komentáře a nebo nám napiš na dana@gug.cz

GUGTrip pořádají nadšenci z +GDG Prague a je zastřešena pod gug.cz.

Oficiální hashtag akce je #GUGTrip

Klidně pozvi své známé! Jestli můžeš, pomoz nám pomocí tohoto hashtagu akci dále šířit.

Přijďte na GUGTrip 2013

GUGTrip 2013

Pojďme pracovat do přírody!

11.08.2013 08:00 - 16.08.2013 20:00

Adresa

Kaprálův mlýn
http://www.kapraluvmlyn.cz
Ochoz u Brna 235, 664 02

Organizují skupiny