DevFest Praha 2013

Jeden den od vývojářů, pro vývojáře

O akci

Dlouho jsme to tajili, dlouho jsme se těšili. Nyní už můžeme konečně nahlas říct – ZVEME VÁS NA DEVFEST PRAHA 2013!

Na co se těšit

I aktualizovaná verze tohoto podzimního vývojářského festivalu bude nabitá Google technologiemi až k prasknutí. Mimo skvělé speakery se můžete těšit na zvlášť bohatý doprovodný program, hříčky z dílny GUGu a především na skvělé lidi a kamarády z oboru, které jste dlouho neviděli. Prostě na vše, co si jen lze pod slovy Dev (Developers) a Fest (Festival) představit.

Například:

  • #FailCon s radostí můžeme oznámit vystoupení takových jmen, jakými jsou Tomáš Čupr ze Slevomatu a DámeJídlo, Eduard Kučera z Avastu, či Pavel Doležal, zakladatel například Ataxa a Atlasu. Další dva vystupující máme stále v záloze.
  • FightClub
  • GUGcamp
  • DevGames

V průběhu září a října budeme postupně přinášet nové informace o akci, proto rozhodně sledujte náš G+ účet GUG.cz a stránky www.DevFest.cz – ať víte, na co se můžete těšit.

Takže 23. listopadu v Praze… see you there!

Partneři

Hlavní partner DevFestu Hlavní mediální partner DevFestu partner DevFestu partner DevFestu partner DevFestu partner DevFestu partner DevFestu partner DevFestu

Registrace

Na DevFest se registrujte tady: http://goo.gl/UOYCxs

Registrace je povinná, ale vstup je úplně zadarmo.

A pokud sami chcete na DevFestu vystupovat nebo máte tip na zajímavého speakera, který by zde určitě neměl chybět, dejte nám vědět tady: http://goo.gl/Xyiuci

Otázky

Případné otázky směřujte prosím do našeho G+ eventu: http://goo.gl/2YFV3Y, rádi je zodpovíme!